Regulamin i warunki realizacji zamówienia

Drukuj
 1. Właścicielem firmy "PPHU Sara" jest Paweł Fiuk, ul. 11-go Listopada 112, 28-300 Jędrzejów, NIP: 6562024753.
 2. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%).
 3. Zamówienia można składać osobiście w siedzibie firmy ul. 11-go Listopada 112, 28-300 Jędrzejów, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 519 829 877. Do realizacji zamówienia wymagane jest potwierdzenie mailowe.
 4. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Koszty wysyłki towaru ustalane są indywidualnie w zależności od specyfikacji zamówienia.
 5. Na każdy produkt jest udzielana 12 miesięczna gwarancja.
 6. Podstawą do reklamowania towaru jest paragon lub faktura.
 7. Reklamacji nie podlegają:
  • towary uszkodzone na skutek montażu niezgodnego z instrukcją,
  • towary użytkowane niezgodnie z instrukcją użytkowania dostępną na stronie internetowej firmy.
 8. Wszystkie koszty związane z wysyłką reklamowanego towaru pokrywa sprzedawca.
 9. Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura VAT.
 10. Podstawa do reklamowania towaru uszkodzonego w transporcie jest protokół szkody spisany z kurierem w momencie dostarczenia towaru.
 11. Reklamacji nie podlega różnica w odcieniu miedzy stanem faktycznym a zdjęciem, zdjęcia kolorów tkanin mogą odbiegać od rzeczywistości. Darmowe próbki tkanin wysyłamy na życzenie klienta po zaakceptowaniu wyceny.
 12. Kupujący odpowiada za podanie poprawnych wymiarów niezbędnych do produkcji rolety. Ewentualne koszty wymiany lub poprawy towaru oraz jego wysyłki w przypadku podania niewłaściwych wymiarów pokrywa Kupujący.
 13. Produkt może zostać zwrócony bez podania przyczyny do 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru, wszystkie koszty związane z wysyłką pokrywa kupujący.
  UWAGA! Zgodnie z ustawą (Dz.U. Nr 22, poz 271: Art. 10, pkt 3, pkt 4, pkt 5) nie ma możliwości zwrotu lub wymiany towarów robionych na zamówienie (dotyczy: rolet, moskitier).
 14. Sklep zastrzega sobie możliwość nie zrealizowana zamówienia w szczególnych przypadkach.
 15. Termin realizacji zamówienia do 7 dni roboczych. Producent zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu o czym zawsze informuje kupującego w nieprzekraczalnym terminie 7 dni. Kupujący ma prawo w takim wypadku do rezygnacji z zamówienia. Jeśli zamówienie zostało wcześniej opłacone – producent niezwłocznie zwraca poniesione przez kupującego koszty na wskazane przez niego konto.
 16. Zgodnie z regulaminem serwisu Allegro.pl kupującego oraz sprzedawce w momencie kliknięcia "Kup teraz" wiąże umowa kupna sprzedaży.
 17. Wszystkie towary oferowane przez firmę PPHU Sara są fabrycznie nowe.
 18. Składając zamówienie klient świadomie zgadza się na przetwarzanie danych osobowych, które są wykorzystywane wyłącznie do potrzeb zrealizowania zamówienia i odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób do tego nie upoważnionych zgodnie z naszą Polityką prywatności i plików cookie.